• slider1
  • slider2

Zapraszamy
do Bobolina!
Przyjdź i zasmakuj
w naszych oborowych
specjałach...

Zobacz Menu

1. Domowe dania
kuchni polskiej

Zapraszamy codziennie na pyszne domowe obiady. Dania kuchni polskiej przyrządzamy ze świeżych produktów regionalnych – ryb, mięsa, warzyw, serów i grzybów, które zapewniają im wyjątkowy i swojski smak. Przygotowujemy dla Państwa solidne porcje w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu z naszej restauracji żaden gość nie wyjdzie głodny!

2. Zamknięte imprezy
okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Przygotujemy dla Państwa chrzciny, komunie czy przyjęcia weselne. W Gospodzie Obora stworzymy dla Was idealne warunki do wspólnego celebrowania ważnych wydarzeń rodzinnych, tak byście Państwo nie musieli niczym się martwić i spokojnie korzystali z tych wyjątkowych chwil. Nasza restauracja to idealne miejsce to organizacji wesela w tradycyjnym wiejskim stylu – zapewnimy Państwu pyszne dania kuchni polskiej i obsługę na najwyższym poziomie. Możecie Państwo sprawdzić, jak aranżujemy nasz lokal do tego typu imprez, odwiedzając galerię restauracji.

3. Zamknięte imprezy
okolicznościowe

Przygotujemy dla Państwa również catering – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zwłaszcza Klientów z okolic Bobolina, Dąbek i Darłowa. Możecie zamówić nasze dania kuchni polskiej na wynos i uświetnić nimi bankiety, imprezy firmowe i rodzinne oraz inne eventy. Zlecając nam organizację posiłków, możecie być Państwo pewni, ze otrzymacie smaczne i świeże potrawy, starannie przygotowane i udekorowane, a sami będziecie mogli spokojnie zająć się innymi obowiązkami związanymi z przygotowywaniem imprezy. Zapraszamy do posmakowania jedzenia z naszego menu!

4. Cateringi

- duże porcje w dobrych cenach
- tylko u nas - baby ziemniaczane!
- w naszej kuchni korzystamy z regionalnych
produktów najwyższej jakości