×

© 2019 Gospoda Obora
All Rights Reserved.

Godziny otwarcia

poniedziałek: zamknięte

wtorek-niedziela:
12:00 - 20:00

O Nas

Gospoda Obora powstała w autentycznym budynku obory gospodarstwa rolnego,
położonego we wsi Bobolin blisko morza Bałtyckiego.

Sam budynek pochodzi z czasów przedwojennych i jest typowym dla zachodniego pomorza budynkiem gospodarczym zbudowanym z czerwonej cegły z nadbudową drewnianą. Restauracja Gospoda Obora rozpoczęła działalność w 2007 roku a wizerunek pierwszych mieszkanek tego miejsca- sympatycznej, łaciatej krowy pozostał w Naszym wystroju i logo do dziś. Początkowo niewielki lokal mieścił się w jednym pomieszczeniu na parterze. Z czasem dobudowaliśmy zewnętrzny, zabudowany taras a w 2018 roku dużą salę na pierwszym piętrze, która może pomieścić 80 osób. Zadowolony Gość jest dla Nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby Obora była Jego ulubioną restauracją. Okresowo zmieniamy i uzupełniamy menu, dodając nowości jak i potrawy sezonowe. Bazujemy na dostawcach świeżych warzyw, mleka i drobiu od lokalnych gospodarstw.

Stale poszukujemy smaków i aromatów korzystając z produktów naturalnych i ekologicznych pamiętając o sezonowości. Towarem stale obecnym w karcie są baby ziemniaczane- przepis rodzinny o wschodnich korzeniach w nowym wykonaniu z dodatkiem serów lub sosu grzybowego. Naszą dumą jest pstrąg Radewski z certyfikatem…. Otrzymywany z zaprzyjaźnionej hodowli na rzece Radew. Naszym mottem jest, że proste i tradycyjne dania, wykonane starannie z dobrych i świeżych produktów są najlepsze. Mimo wszystko, nie samym jedzeniem chcemy się dzielić z naszymi gośćmi, dlatego organizujemy koncerty z muzyką na żywo aby uprzyjemnić pobyt i pozostawić niezapomniane wspomnienia. Dodatkowym atutem jest położenie Naszej restauracji, dzięki czemu, po spacerze brzegiem morza możesz nas odwiedzić na pyszny obiad, kawę, deser lub ciasto Naszego wypieku. U Nas poczujesz się jak w domu!

Nie można myśleć dobrze, kochać dobrze, dobrze spać, jeśli się nie jadło dobrze.

Podaruj Voucher

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Dawanie ich sprawia taką samą, jeśli nie większą przyjemność. Często jednak nie wiemy, jaki upominek usatysfakcjonowałby osobę obdarowywaną. Jedni gustują w muzyce poważnej, inni wolą czytać kryminały, jeszcze inni ucieszyliby się z praktycznego prezentu, który mogą wykorzystać w domu. Bez względu na indywidualne preferencje, większość osób ceni sobie także dobrą kuchnię. Idealnym prezentem dla amatorów polskich potraw będzie voucher do restauracji.

Sprawdź, co u Nas!

Najbliższe koncerty i wydarzenia, fotografie nowości w naszym menu, piękne zdjęcia wnętrz naszej gospody
– to wszystko znajdziesz na naszym profilu FB. Koniecznie sprawdź co u nas!

Opinie naszych Gości