× Gospoda Obora

© 2019 Gospoda Obora
All Rights Reserved.

RESTAURACJA CZYNNA
od 12.00 do 21.00

O Nas

Gospoda Obora powstała w autentycznym budynku obory gospodarstwa rolnego,
położonego we wsi Bobolin blisko morza Bałtyckiego.

Gospoda powstała w oryginalnym budynku po oborze gospodarstwa rolnego, położonego w nadmorskiej wsi Bobolin. Obiekt Gospody Obora pochodzi z czasów przedwojennych i jest typowym dla zachodniego pomorza budynkiem gospodarczym, zbudowanym z czerwonej cegły, oraz elementów drewnianych. Restauracja rozpoczęła działalność w 2007 roku, a wizerunek pierwszych mieszkanek tego miejsca – sympatycznych, łaciatych krów pozostał w wystroju oraz logo naszej gospody – do dziś. Początkowo lokal zajmował jedynie parter obiektu. Z czasem dobudowaliśmy zewnętrzny, zamknięty taras, a w 2018 roku dużą klimatyzowaną salę na pierwszym piętrze, która może pomieścić 80 osób. Pragnąc zadowolenia naszych klientów okresowo zmieniamy i uzupełniamy menu, proponując nowe dania oraz potrawy sezonowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu kulinarnym oraz wychodząc naprzeciw potrzebom smakowym naszych gości – poszukujemy nowych smaków i aromatów.

Budujemy kuchnię Obory na produktach naturalnych, ekologicznych, wykorzystując do tego najwyższej jakości towar lokalnych dostawców warzyw, nabiału, ryb oraz mięsa. Pragniemy, aby nasi goście próbując dań w Gospodzie Obora poczuli się jak w domu rodzinnym. Niekiedy danie jest połączeniem tradycyjnej, babcinej kuchni z domieszką nowoczesnych smaków. Jednym z takich stały dań w naszym menu jest baba ziemniaczana, przyrządzana według przepisu krewnych o wschodnich korzeniach, w nowym wykonaniu z dodatkiem serów lub sosu grzybowego. Naszą dumą jest pstrąg Radewski z certyfikatem, który na patelnię trafia wprost z zaprzyjaźnionej hodowli na rzece Radew. Doskonała kuchnia, niezwykle ciepła atmosfera sprawiają, że Gospoda Obora jest nie tylko miejscem, gdzie można znaleźć coś dla ciała, ale i ducha – sezonowo organizujemy koncerty z muzyką na żywo. To również idealne miejsce, aby po spacerze brzegiem morza wpaść na aromatyczną kawę, deser lub ciasto Naszego wypieku. U Nas poczujesz się jak w domu!

Nie można myśleć dobrze, kochać dobrze, dobrze spać, jeśli się nie jadło dobrze.

Podaruj Voucher

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. Dawanie ich sprawia taką samą, jeśli nie większą przyjemność. Często jednak nie wiemy, jaki upominek usatysfakcjonowałby osobę obdarowywaną. Jedni gustują w muzyce poważnej, inni wolą czytać kryminały, jeszcze inni ucieszyliby się z praktycznego prezentu. Bez względu na indywidualne preferencje, większość osób ceni sobie dobrą kuchnię. Idealnym prezentem dla amatorów polskich potraw będzie voucher do naszej restauracji.

Sprawdź, co u Nas!

Najbliższe koncerty i wydarzenia, fotografie nowości w naszym menu, piękne zdjęcia wnętrz naszej gospody
– to wszystko znajdziesz na naszym profilu FB. Koniecznie sprawdź co u nas!

Opinie naszych Gości