× Gospoda Obora

© 2019 Gospoda Obora
All Rights Reserved.

RESTAURACJA CZYNNA
od 12.00 do 21.00

Imprezy na każdą okazję!

Pyszne smaki, morski klimat i wyjątkowa atmosfera to niezaprzeczalnie jedne z największych uroków naszej dobrej i smacznej restauracji w Bobolinie, niedaleko Darłowa w Zachodniopomorskiem.

Oferujemy naszym Gościom unikatową możliwość spełnienia ich najskrytszych marzeń i organizacji wesela nad morzem. Oryginalny budynek restauracji, w którym niegdyś mieściła się obora, tworzy folkowy nastrój, idealny na wesele w takim stylu. Kameralne przyjęcie w oprawie smacznych potraw i nienagannej obsługi z pewnością spełni wszystkie oczekiwania pary młodej oraz zapadnie w pamięci wszystkim gościom.

Proponujemy także profesjonalny catering. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom przepyszne i wykwintne potrawy. Nasz catering na imprezy do gustu przypadł już wielu naszym Klientom z Bobolina, Darłowa i całego województwa zachodniopomorskiego. Przygotowujemy smaczne dania na eventy oraz przyjęcia, zarówno te większe, jak i mniejsze. Poza prowadzeniem smacznej restauracji zajmujemy się również profesjonalną organizacją imprez. Przyjęcia w oryginalnej, przedwojennej oborze mają wyjątkowy klimat, którego nie uświadczysz nigdzie indziej.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych, wesel oraz smacznym cateringiem z Darłowa i Bobolina do współpracy.

Gospoda Obora słynie z organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań firmowych. Każda oferta jest indywidualna, skrojona na miarę potrzeb naszych klientów. Uwzględniając wymagania gości tworzymy odpowiedni wystrój sali, stołów oraz menu, zapewniając duży wybór potraw, przygotowanych na bazie lokalnych produktów.

Oferujemy również profesjonalną obsługę oraz własne przetwory takie jak pasztet, smalec, śledzie w zalewie korzennej czy wiśniówka, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. W przypadku imprez tanecznych, takich jak np. wesele, jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość dla 70-80 osób. Niewątpliwym plusem tego miejsca jest bliskość morza, co bez wątpienia jest idealnym rozwiązaniem dla sesji plenerowych.

Wyślij zapytanie

  Kiedy chciałbyś zorganizować imprezę?

  W jakich godzinach?

  lub Zadzwoń

  Galeria Fotografii

  Smaku naszych potraw nie umiemy niestety opisać. Musisz po prostu ich spróbować!
  Możemy jednak zainspirować twoja wyobraźnię fotografiami dań serwowanych w Gospodzie Obora.
  Smakowitej uczty dla oczu i… do zobaczenia w gospodzie 🙂